E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  УСЛУГИ / СЕРВИСПрочее


Предложение  Дата: 08.03.2024  /  Истекает: 08.03.2026


Любовний приворот. Ворожіння Таро.


Приворот по фото. Зняття псування. Ворожіння на майбутнє. Приворот на чоловіка. Обряд на повернення коханого. Зняття пристріту. Зняття родового прокляття. Послуги екстрасенса. Приворот за фото. Допомога ясновидиці. Дистанційне ворожіння. Ворожіння на рунах.

Вітаю вас! Мене звуть Вікторія, я спадкова ясновидиця і маг з великим досвідом і унікальними здібностями. У моєму арсеналі є понад тисячу ритуалів і обрядів, готових допомогти вам у найважчих ситуаціях.

Що я можу запропонувати:
- Повернення коханого, возз'єднання сім'ї, вирішення конфліктів;
- Ворожіння на картах Таро, Ленорман, рунах, діагностика за фото;
- Усунення порчі, пристріту, вінця безшлюбності та інших видів негативу;
- Допомога у вирішенні проблем із безпліддям;
- Потужні ритуали для залучення фінансової удачі;
- Обряди для схуднення, продажу нерухомості та багато іншого.

Я готова працювати як особисто, так і на відстані, і мої послуги вже допомогли багатьом людям. Довіртеся моєму досвіду, і я допоможу і вам!
Для запису на ритуал


Регион: Ужгород
Стоимость: 1 USD (RUB EUR UAH)

Автор: Вікторія все объявления автора
+38-067-990-02-01


Любовний приворот. Ворожіння Таро.

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: ворожіння приворот


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 14753
Сегодня добавили 14 объявлений
Вчера - 2


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript