E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  РАЗНОЕПрочее


Услуги  Дата: 12.05.2023  /  Истекает: 11.05.2025


Послуги екстрасенса Ужгород.


Пророцтво майбутнього. Обряд на привабливість. Обряд на порятунок від самотності. Обряд на повернення коханого. Білий приворот. Ясновидиця, маг, таролог, екстрасенс.

Ви опинилися у складній ситуації та не знаєте, як її вирішити? Вас цікавить, що на вас чекає в майбутньому? Проблеми на роботі чи з навчанням? Чи не складається сімейне життя? Ви опинилися саме там, де потрібно!
Протягом багатьох років допомагаю людям відновлювати стосунки та знаходити відповіді на найскладніші питання про те, як залучити до свого життя справжню Любов та гармонію.
Я тут для того, щоб змінити Ваше життя на краще.
У чому я вам можу допомогти?
-Допоможу повернути кохану людину, відновити стосунки та почуття.
-Усунути негатив, убезпечитися від неприємностей.
-Залучити справжнє кохання. З'єднання доль.
-Відновлення та повернення відносин.
-Обряди на привабливість, здоров'я, красу.
-Розклади на різних колодах Таро, Ленорман, рун
-Пророцтво майбутнього.
-Ритуальна магія з усіх напрямків.
-Постановка найсильнішого захисту


Регион: Ужгород

Автор: Вікторія все объявления автора
+38-067-990-02-01


Послуги екстрасенса Ужгород.

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: приворот


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 14732
Сегодня добавили 14 объявлений
Вчера - 20


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript