E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 


Услуги  Дата: 29.08.2024  /  Истекает: 29.08.2025


Професійний SMM менеджер.


SMM спеціаліст, SMM стратегія, розробка SMM стратегії, аналіз показників SMM, аналіз аудиторії, контент стратегія, оформлення акаунту, фірмовий стиль, підготовка контенту, візуальний контент, створення фото та відео, ведення сторінки, комунікація з аудиторією, налаштування таргетованої реклами, просування в соцмережах, залучення нових клієнтів, аналіз конкурентів, оцінка якості контенту, стратегії просування, аналіз ринку та трафіку, редагування візуального контенту, підвищення продажів, просування бренду, веб-сайт SMM послуг, контент для соціальних мереж, професійний SMM менеджер, візуалізація контенту, клієнтські стратегії SMM.

Привіт мене звати Анна

Я SMM спеціаліст і я допоможу твоєму бізнесу вийти на новий рівень. Моя мета — допомогти брендам розкрити свій потенціал і побудувати міцні стосунки з аудиторією через креативний контент та обдумане просування.

1. Розробка SMM-стратегії, яка включає в себе: - Аналіз основних показників: поточна кількість підписників, залучення аудиторії, її взаємодія


Регион: Киевская область+380978959768


Професійний SMM менеджер.

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: професійний менеджер


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 15547
Сегодня ничего не было добавлено
Вчера - 24


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript