E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  РАЗНОЕПрочее


Услуги  Дата: 07.04.2024  /  Истекает: 07.04.2025


Портал психологічного та фізичного здоров'я


Ми відбираємо для вас професійних спеціалістів якнайшвидше, щоб чимшвидше вам допомогти та підтримати вас. Ви завжди можете знайти тут розуміння та кваліфіковану допомогу. Всі наші спеціалісти чітко дотримуються етичнім норм, щоб зберегти вашу довіру та відвертість. Наші спеціалісти мають вищу освіту з психології та медицини, також інших суміжних спеціальностей в області ментального здоров'я таких як, логопедія, педагогіка, соціологія, філологія, генетика та біологія. Постійно проходять професійні підготовчі курси та семінари, беруть участь в конференціях в галузі здоров'я. Люблять свою професію та працюють у межах професійного етичного кодексу.


Регион: Киев
Сайт: www.epsy.com.ua (Переходов: 0)

Портал психологічного та фізичного здоров'я

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: epsy


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 14784
Сегодня добавили 14 объявлений
Вчера - 7


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript