E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  УСЛУГИ / СЕРВИСПрочее


Услуги  Дата: 23.02.2024  /  Истекает: 22.02.2026


Ворожіння на картах Таро. Зняття порчі.


Допомога ясновидиці. Ворожіння онлайн. Зняття псування. Передбачення на майбутнє. Ворожіння на картах Таро. Магічна допомога особисто та дистанційно. Магічні послуги. Приворот на коханого. Відворот від суперниці. Повернути коханого за допомогою магії. Залучити достаток обряд. Позбутися від суперниці.

Мене звуть Вікторія, і я готова запропонувати вам свої послуги, щоб допомогти вам впоратися з найважчими життєвими ситуаціями, використовуючи магію.
Ось що я здатна зробити для вас:
- Ворожіння на картах Таро, Ленорман і рунах, передбачення вашого майбутнього;
- Допоможу розірвати любовні узи і поверну кохану людину до вас;
- Зніму будь-які види негативу, включно з порчею і приворотом;
- Поставлю потужний захист від шкідливих енергій і заздрісних поглядів;
- Проведу обряди для залучення достатку, фінансового успіху і процвітання у вашому домі;
- Допоможу вам позбутися шкідливих звичок і залежностей.

Я працюю як особисто, так і на відстані, допомагаючи клієнтам у всіх куточках світу. Усі мої обряди пр


Регион: Ужгород
Стоимость: 1 USD (RUB EUR UAH)

Автор: Виктория все объявления автора
+38-067-990-02-01


Ворожіння на картах Таро. Зняття порчі.

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: картах ворожіння таро зняття порчі


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 14785
Сегодня ничего не было добавлено
Вчера - 15


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript