E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  УСЛУГИ / СЕРВИСПрочее


Услуги  Дата: 23.02.2024  /  Истекает: 22.02.2026


Любовний приворот без гріха. Ворожіння на Тарo. Зняття негативу.


Любовний приворот без гріха. Ворожіння на Таро. Зняття негативу. Замовити приворот на хлопця. Ворожіння на майбутнє онлайн. Приворот на любов по фото. Зняття порчі по фото. Ворожіння на зраду. Приворот на відстані. Послуги ясновидиці. Таролог онлайн. Магічна допомога особисто. Зняття пристріту по фото. Ворожіння на рунах.

Мене звуть Вікторія, і я готова допомогти вам у вирішенні різних життєвих проблем за допомогою моїх унікальних здібностей. Я таролог, ясновидиця і цілителька, і вже багато років присвячую себе допомозі людям у їхніх нелегких ситуаціях.
Перед тим, як запропонувати свою допомогу, я проводжу ретельну діагностику вашої ситуації, щоб визначити, чи є у вас проблеми, і чи можу я вам допомогти.
Мої послуги включають:
-Гадання на картах Таро, Ленорман, рунах;
-Захист від пристріту і псування, а також діагностику і позбавлення від чорного впливу;
-Потужні ритуали на приворот і повернення коханих у сім'ю;
-Допомога у відкритті грошового каналу і розв'язанні проблем із конкурентами;
-Заговори


Регион: Черкасская область
Стоимость: 1 USD (RUB EUR UAH)

Автор: Вікторія все объявления автора
+38-067-990-02-01


Любовний приворот без гріха. Ворожіння на Тарo. Зняття негативу.

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: ворожіння приворот


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 14785
Сегодня ничего не было добавлено
Вчера - 15


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript