E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  УСЛУГИ / СЕРВИСПрочее


Услуги  Дата: 01.02.2024  /  Истекает: 31.01.2026


Приворот на відстані. Зняття порчі. Ворожіння на майбутнє.


Приворот на відстані. Зняття псування. Ворожіння на майбутнє. Замовити приворот на чоловіка. Обряд на повернення коханих. Зняття пристріту. Зняття родового прокляття. Послуги мага на відстані. Приворот за фото. Допомога ясновидиці. Дистанційне ворожіння. Ворожіння на рунах онлайн. Мене звуть Вікторія, і я потомствена ясновидиця і ворожка з величезним досвідом і унікальними здібностями. У моєму арсеналі понад 1000 обрядів і ритуалів, які я готова застосувати, щоб допомогти вам у вирішенні найскладніших життєвих ситуацій.
Чим я можу вам допомогти:
-Повернення коханих, возз'єднання сімей, усунення суперників;
-Ворожіння на картах Таро, Ленорман, рунах, діагностика за фото;
-Зняття псування, пристріту, вінця безшлюбності та іншого негативу;
-Вирішення проблем безпліддя;
-Потужні обряди на залучення грошей;
-Обряди для схуднення, продажу нерухомості та багато інших.

Я працюю як особисто, так і дистанційно, і мої послуги вже допомогли багатьом людям. Довіртеся моєму досвіду, і я допоможу і вам!
Для запис


Регион: Ивано-Франковская область
Стоимость: 1 USD (RUB EUR UAH)

Автор: Виктория все объявления автора
+38-067-990-02-01 або пишіть на Viber.


Приворот на відстані. Зняття порчі. Ворожіння на майбутнє.

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: приворот зняття майбутнє відстані ворожіння порчі


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 14753
Сегодня добавили 14 объявлений
Вчера - 2


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript