E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  УСЛУГИ / СЕРВИСПрочее


Услуги  Дата: 31.01.2024  /  Истекает: 30.01.2026


Ворожіння онлайн. Зняття порчі . Допомога екстрасенса.


Допомога екстрасенса. Послуги мага. Магічна допомога особисто. Ворожіння онлайн. Зняття порчі. Любовний приворот. Ворожіння на Таро. Ворожіння на рунах. Передбачення майбутнього. Повернути коханого. Гармонізація стосунків. Сімейна магія. Захист від безпліддя. Усунення залежностей. Зцілення від хвороб. Зняття пристріту. Родове прокляття. Захист від впливу магії. Встановлення магічного захисту. Обряди на позбавлення від вінця безшлюбності. Покривало самотності. Змова на удачу. Обряд на кар'єрне зростання. Збереження сім'ї від розпаду.

Якщо вам здається, що невдачі й хвороби заплутали вас, стосунки з оточуючими й близькими людьми зіпсувалися, не відкладайте зустріч зі змінами! Зверніться до мене, і я постараюся допомогти вам повернути гармонію у ваше життя.
Мої послуги включають:
Ворожіння: Я проводжу ворожіння на картах Таро та Ленорман, даючи відповіді на будь-які запитання, допомагаючи в ухваленні рішень, передбачаючи долю та коригуючи її перебіг.
-Сімейна магія: Повернення чоловіка в сім'ю, захист від


Регион: Волынская область
Стоимость: 100 USD (RUB EUR UAH)

Автор: Вікторія все объявления автора
+38-067-990-02-01


Ворожіння онлайн. Зняття порчі . Допомога  екстрасенса.

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: ворожіння приворот


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 14753
Сегодня добавили 14 объявлений
Вчера - 2


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript