E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  УСЛУГИ / СЕРВИСПрочее


Услуги  Дата: 20.12.2023  /  Истекает: 19.12.2025


Приворот у Львові замовити. Ворожіння. Зняття порчі Львів.


Приворот у Львові замовити. Таролог Львів. Зняття порчі Львів. Любовний приворот Львів. Зняття пристріту Львів. Передбачення майбутнього Львів. Обряд на заміжжя. Любовна магія. Повернення коханих. Послуги екстрасенса Львів. Гармонізація стосунків Львів. Ритуал на продаж нерухомості. Обряд на зачаття.

Мене звуть Вікторія, я ясновидиця, таролог, рунолог. Я протягом багатьох років допомагаю людям знаходити відповіді на найскладніші запитання. До мене приходять з різними проблемами і я в міру своїх здібностей намагаюся допомагати всім. Йдуть до мене в надії отримати допомогу, знайти відповіді на питання, що цікавлять, зазирнути в майбутнє, щоб ухвалити важливе і правильне рішення в сьогоденні.
Проблеми які допоможу вирішити:
- Розберемо будь-яке ваше питання про особисте життя, роботу та інші сфери життя за допомогою карт Таро, Ленорман, рун.
- ВИРІШЕННЯ сімейних проблем. - ГАРМОНІЗАЦІЯ стосунків. - ПОЗБІГАННЯ від самотності. - ДОПОМОЖУ виявити і зняти негатив. -Любовний приворот, повернення коханих.
-Знят


Регион: Львовская область
Стоимость: 1 USD (RUB EUR UAH)

Автор: Виктория все объявления автора
+380679900201


Приворот у Львові замовити. Ворожіння. Зняття порчі Львів.

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: приворот львів зняття львові порчі замовити ворожіння


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 14845
Сегодня добавили 2 объявления
Вчера - 21


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript