E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  УСЛУГИ / СЕРВИСПрочее


Услуги  Дата: 13.12.2023  /  Истекает: 12.12.2025


Любовний приворот за фото замовити. Зняття порчі. Ворожіння.


Любовний приворот за фото замовити. Приворот на коханого. Зняття псування по фото. Ворожіння на майбутнє. Послуги таролога. Допомога екстрасенса. Повернути коханого за допомогою магії. Грошова магія. Зняття пристріту. Позбавлення від суперниці. Якщо є проблема вибору, сумніви, страхи, невпевненість у стосунках, бізнесі, партнерстві, негатив, смуга невезіння - звертайтеся, постараюся допомогти.
Я спадкова ясновидиця, екстрасенс, таролог надам професійну допомогу у вирішенні непростих життєвих ситуацій. У своїй практиці я користуюся обрядами, ритуалами і замовляннями, володію більш ніж 1000 магічними обрядами.
Обряди і ритуали, які я проводжу у своїй роботі, перевірені століттями, вони приносять користь і абсолютно нешкідливі для людини. У своїй роботі я використовую тільки православні обряди, молитви, ритуали, а також білу магію.
МОЇ ПОСЛУГИ:
-прогнозування майбутнього. Ворожіння на картах Таро, Ленорман, рунах. Зчитую інформацію по ФОТО. -зняття порчі, пристріту, чистка енергетичних каналів.
-відкриваю г


Регион: Киев
Стоимость: 1 USD (RUB EUR UAH)

Автор: Виктория все объявления автора
+380679900201


Любовний приворот за фото замовити. Зняття порчі. Ворожіння.

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: любовний зняття приворот фото ворожіння порчі замовити


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 14845
Сегодня ничего не было добавлено
Вчера - 21


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript