E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  УСЛУГИ / СЕРВИСПрочее


Услуги  Дата: 04.10.2023  /  Истекает: 03.10.2025


Любовний приворот Тернопіль. Ворожка Тернопіль.


Любовний приворот Тернопіль. Ворожка Тернопіль. Ясновидиця Тернопіль. Обряд на відворот від коханки. Обряд на повернення чоловіка. Обряд на приворот грошей. Відкриття грошового каналу. Магічна допомога Тернопіль. Екстрасенс Тернопіль. Парапсихолог Тернопіль.

Мене звати Вікторія, я ясновидиця, таролог, рунолог, мені дар дано з небес і я його використовую на благо людям. Я беруся за найбезнадійніші ситуації, коли інші майстри не в силах що-небудь зробити.

Чим я вам можу допомогти?
- Дізнатися свою долю або майбутнє
- Повернути кохану людину
- поєднати долі людей
- зняти вінець безшлюбності
-зняти самотність
- зробити відворот
- зробити приворот
- зняти пристріт або порчу
- відкрити грошовий потік, залучити удачу в бізнесі
- зняти родове прокляття
- повернути чоловіка в сім'ю,
- усі види ворожіння,
Працюю тільки молитвами і старовинними замовляннями. Я ДАЮ ГАРАНТІЮ НА БУДЬ-ЯКУ СВОЮ РОБОТУ.

Консультації проводжу особисто та онлайн:


Регион: Тернопольская область
Стоимость: 1 USD (RUB EUR UAH)

Автор: Виктория все объявления автора
+38-067-990-02-01 або пишіть на Viber (Вікторія)


Любовний приворот Тернопіль. Ворожка Тернопіль.

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: приворот любовний тернопіль ворожка


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 14793
Сегодня добавили 13 объявлений
Вчера - 15


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript