E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  УСЛУГИ / СЕРВИСПрочее


Услуги  Дата: 30.08.2023  /  Истекает: 29.08.2025


Послуги таролога. Магічна допомога.


Послуги екстрасенса. Ворожіння онлайн. Магічна допомога онлайн. Приворот за фото. Зняття порчі. Повернути коханого швидко. Позбутися самотності. Зняти пристріт. Приворот без шкоди.

Я, потомствена ясновидиця, таролог, екстрасенс, готова застосувати всі свої сили, здібності та знання для щастя людей. Маючи великий практичний досвід, я допоможу вирішити проблеми різної складності такі як: - Допомога в особистих стосунках. Ритуал на залучення другої половинки. Гармонізація стосунків.
- Передбачення, трактування подій за допомогою карт Таро, Ленорман.
- Допомога в знятті різного роду негативних впливів.
- Поверну чоловіка/дружину в сім'ю.
- Допомога в позбавленні вінця безшлюбності.
- Приворот і любовна магія.
- Відворот від суперників.
- Налагоджу стосунки в родині.
- Обряди на гроші й удачу.

Не знайшли потрібну послугу? Розкажіть мені про проблему і я зможу Вам допомогти!
Щоб я могла Вам допомогти, вам достатньо зателефонувати мені або написати на Viber +38-067-990-02-01 (Вікторія)
Приймаю особис


Регион: Львовская область
Стоимость: 1 USD (RUB EUR UAH)

Автор: Виктория все объявления автора
0679900201


Послуги таролога. Магічна допомога.

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: допомога послуги магічна таролога


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 14822
Сегодня добавили 20 объявлений


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript