E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  УСЛУГИ / СЕРВИСПрочее


Услуги  Дата: 02.08.2023  /  Истекает: 01.08.2024


Послуги екстрасенса. Ворожіння. Привороти. Обряд на достаток


Зняття порчі. Любовний приворот. Грошова магія. Ворожіння онлайн. Повернення коханих. Відворот від суперниці. Магічний захист. Послуги ясновидиці. Зняття пристріту.

Я, потомствена ясновидиця, таролог, готова застосувати всі свої сили, здібності і знання для щастя людей. Маючи великий практичний досвід, я зможу вирішити проблеми різної складності.
Мої послуги:
-Гадання на унікальній колоді карт Таро. Допоможу дізнатися Ваше майбутнє, Таро відповість на всі питання. Дізнайтеся що Ваш чекає.
-Найсильніші привороти на любов. Допоможу вирішити будь-які проблеми в особистому житті, поверну коханих людей назад.
-Захист від пристріту, псування і проклять. Мій захист допомагає від усіх типів магічних втручань.
-Допоможу досягти особистого і сімейного фінансового благополуччя, удачі в справах і житті.
-Зніму вінець безшлюбності та покривало самотності. Проведу обряд на швидке заміжжя.

Моя Сила і Багаторічний Досвід Допоможуть Вам знайти Щастя і Любов!
Проводжу весь спектр магічних послуг особисто і на відс


Регион: Черновицкая область
Стоимость: 300 USD (RUB EUR UAH)

Автор: Вікторія все объявления автора
0679900201


Послуги екстрасенса. Ворожіння. Привороти. Обряд на достаток

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: привороти достаток ворожіння екстрасенса обряд послуги


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 14758
Сегодня ничего не было добавлено
Вчера - 16


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript