E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  УСЛУГИ / СЕРВИСПрочее


Услуги  Дата: 01.08.2023  /  Истекает: 31.07.2025


Любовний приворот. Ворожіння. Послуги екстрасенса.


Любовний приворот. Ворожіння. Послуги екстрасенса. Любовні обряди. Обряд на повернення чоловіка. Зняття порчі. Обряд на прибуток. Зняття пристріту. Ворожіння на рунах. Зняти вінець безшлюбності. Обряд на гармонізацію стосунків. Обряд на швидке заміжжя. Приворот на кохання. Обряд на відворот від коханки.

Хочете повернути чоловіка / дружину в сім'ю?
Бажаєте привернути удачу в бізнесі?
На вас навели пристріт чи порчу?
Мрієте знайти щастя в житті?
ДОПОМОЖУ У ВИРІШЕННІ ПРОБЛЕМ УЖЕ СЬОГОДНІ!
Мене звуть Вікторія, я ясновидиця, таролог, рунолог. Я протягом багатьох років допомагаю людям знаходити відповіді на найскладніші запитання. До мене приходять із різними проблемами. І я в міру своїх здібностей намагаюся допомагати всім. Йдуть до мене в надії отримати допомогу, знайти відповіді на запитання, що цікавлять, зазирнути в майбутнє, щоб ухвалити важливе і правильне рішення в сьогоденні.
За допомогою обрядів і ритуалів допоможу вам:
-Повернути чоловіка/дружину в сім'ю.
-Проведу обряди на взаєморозуміння і в


Регион: Хмельницкая область

Автор: Вікторія все объявления автора
+38-067-990-02-01


Любовний  приворот. Ворожіння. Послуги екстрасенса.

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: ворожіння приворот


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 14758
Сегодня ничего не было добавлено
Вчера - 16


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript