E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  УСЛУГИ / СЕРВИСПрочее


Услуги  Дата: 28.07.2023  /  Истекает: 27.07.2025


Ворожіння дистанційно. Любовні обряди. Зняття негативу


Ворожіння дистанційно. Любовні обряди. Зняття негативу. Грошова магія. Обряд на продаж нерухомості. Обряд на очищення від псування. Ворожіння Таро. Ворожіння онлайн. Приворот на любов за фото. Зняти печатку самотності. Відворот від коханки. Обряд на позбавлення від залежностей. Ворожіння на майбутнє.

У житті настав складний період - Ви загрузли в проблемах і боргах, постійне безгрошів'я, з'явилися вороги або конкуренти, від вас пішла кохана людина, сім'я на межі розпаду або вже зруйнована? Не впадайте у відчай - все можна виправити! Я допоможу все виправити за допомогою ритуалів і обрядів.
У любовній магії проведу різні види приворотів. Присушка, прив'язка на кохання.
Потужні обряди на зняття вінця безшлюбності та покривала самотності, обряди на швидке заміжжя і сімейне щастя.
Допомога у вирішенні сімейних проблем: припинення зрад і позбавлення від суперниці (ка), зняття приворотів і повернення чоловіка (дружини) в сім'ю.
Зніму порчу, пристріт, приворот, родове прокляття та інший негатив;
Захист від


Регион: Волынская область
Стоимость: 1 USD (RUB EUR UAH)

Автор: Вікторія все объявления автора
+38-067-990-02-01


Ворожіння дистанційно. Любовні обряди. Зняття негативу

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: обряди ворожіння любовні негативу дистанційно зняття


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 14831
Сегодня добавили 6 объявлений
Вчера - 11


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript