E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  УСЛУГИ / СЕРВИСПрочее


Услуги  Дата: 26.06.2023  /  Истекает: 25.06.2024


Приворот по фото. Ворожіння на картах таро


Повернути чоловіка до родини. Приворот по фото. Ворожіння на картах таро дистанційне. Любовний приворот. Ворожіння на ситуацію. Ворожіння на майбутнє. Діагностика Таро. Обряд на кохання. Звільнення від залежності. Послуги мага на відстані.

У житті настав складний період - Ви загрузли у проблемах і боргах, з'явилися вороги чи конкуренти, від вас пішов коханий, сім'я на межі розпаду чи вже зруйнована?

Не впадайте у відчай - все можна виправити!
Беруся за найскладніші ситуації та гарантую результат!
З чим можу я Вам допомогти?
- у любовній магії: поверну улюблених, відновлю Ваші стосунки, проведу обряд з гармонізації стосунків. Проведу потужний білий приворот без гріха та наслідків.
- у грошовій магії: проведення обрядів та ритуалів на багатство, успіх у бізнесі, просування кар'єрними сходами.
- Врятую від негативу: псування, пристріту, прокльонів, вінця безшлюбності, друку самотності.
- обряди та ритуали на позбавленні залежностей.
- Потужний обряд на вагітність.
- Ритуал на привабливість.
- і ба


Регион: Киев
Стоимость: 300 USD (RUB EUR UAH)

Автор: Вікторія все объявления автора
0679900201


Приворот по фото. Ворожіння на картах таро

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: ворожіння приворот фото таро картах


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 14786
Сегодня ничего не было добавлено
Вчера - 4


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript