E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  УСЛУГИ / СЕРВИСПрочее


Услуги  Дата: 29.05.2023  /  Истекает: 28.05.2024


Любовний приворот без гріха. Допомога мага Одеса.


Любовний приворот без гріха. Допомога мага Одеса. Зняття порчі Одеса. Зняття вінця безшлюбності Одеса. Любовна магія Одеса. Зняття пристріту Одеса. Послуги таролога Одеса. Повернути коханого Одеса. Гармонізація відносин Одеса. Мене звуть Вікторія, я спадкова ясновидиця, ворожка, таролог, використовуючи свою родову магічну силу, накопичені знання, і досвід, я приходжу на допомогу людям, які з тих чи інших причин опинилися в заплутаних життєвих ситуаціях.
Люди звертаються до мене в тих випадках, коли іншого шляху немає, коли виконати бажання чи потребу можна лише за допомогою найвищих сил. Тому подумайте, чи серйозно ваш намір, чи ви впевнені у вашому бажанні.
Я веду особистий прийом і дистанційно, якщо ви не маєте можливості приїхати до мене особисто.
ПОСЛУГИ:
- Яснобачення
- Ворожіння на Картах Таро
- Звільнення від порчі
- Любовна магія
- Бізнес-магія
- Відкриття грошового каналу
- Очищення житла
- встановлення захисту
- Талісмани, обереги
- Передбачення онлайн
Я готова допомогти всім,


Регион: Одесская область
Стоимость: 300 USD (RUB EUR UAH)

Автор: Вікторія все объявления автора
0679900201


Любовний приворот без гріха. Допомога мага Одеса.

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: приворот гріха одеса любовний мага допомога


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 14845
Сегодня добавили 21 объявление
Вчера - 12


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript