E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  УСЛУГИ / СЕРВИСПрочее


Услуги  Дата: 29.05.2023  /  Истекает: 28.05.2024


Послуги ясновидиці онлайн. Любовна магія


Зняття псування. Зняття сглазу на відстані. Ворожіння таро. Пророцтво майбутнього. Любовний приворот по фото. Допомога ворожки. Послуги ясновидиці онлайн. Любовна магія.

Якщо у ваше життя увійшли труднощі, які торкнулися шлюбу та сім'ї, роботи та бізнесу, любові та взаємин, то ми разом знайдемо шляхи для гармонізації та відновлення відносин. Конфліктні ситуації, втрата життєвої мети, зневіра у власні сили заважають рухатись у потрібному напрямку – я допоможу вам із цим розібратися.
Мaгія і ворожіння підвладні мені давно — я практикую вже багато років. Я допомагаю всім, хто потребує мене, незалежно від складності чи заплутаності проблем.
Мої послуги:
-Ритуал на залучення другої половинки. Гармонізація відносин.
-Велика кількість розкладів Таро на всі випадки життя. Ситуацію, дорогу, найближче майбутнє, стосунки.
-Допомога у знятті різного роду негативних зовнішніх впливів.
-Допомога у рятуванні вінця безшлюбності.
-Поверну чоловіка/дружину в сім'ю. Оберіг на відносини.
-Ритуали для підвищення приваб


Регион: Одесская область
Стоимость: 300 USD (RUB EUR UAH)

Автор: Вікторія все объявления автора



Послуги ясновидиці онлайн. Любовна магія

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: любовна послуги онлайн ясновидиці магія


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 14844
Сегодня добавили 14 объявлений
Вчера - 18


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript