E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  УСЛУГИ / СЕРВИСПрочее


Услуги  Дата: 28.05.2023  /  Истекает: 27.05.2025


Допомога ясновидиці Полтава.Любовний приворот Полтава.


Зняття порчі Полтава. Допомога ясновидиці Полтава. Любовний приворот Полтава. Повернення улюблених Полтава. Обряд на залучення кохання Полтава.Таролог Полтава. Відворот від коханки Полтава. Зняття сглазу Полтава.

Якщо в дім прийшла біда, не варто впадати у відчай і опускати руки, треба зубами боротися за своє щастя. При цьому слід розуміти, що боротьба за своє щастя – це не гріх. Можливості бути щасливими нам даються згори і тільки від нас залежить, чи зможемо ми утримати своє щастя. Повернути кохану людину, чоловіка в сім'ю, та батька дітям. Позбутися порчі і сглазу, які не дають жити щасливо. Відлучити кохану людину від згубної звички. Прибрати "вінець безшлюбності" - знайти вихід із нерозв'язної ситуації - можливо!
Мене звати Вікторія. Володію даром ясновидіння. Я допомагаю людям по всьому світу знайти любов і щастя. Завжди можете звернутися до мене із проблемою будь-якого роду. Не бійтеся звертатися до мене! Допомогу отримують усі, хто про неї попросить. Магічні знання та сила були надані мені,


Регион: Полтавская область

Автор: Вікторія все объявления автора
+38-067-990-02-01


Допомога ясновидиці  Полтава.Любовний приворот Полтава.

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: ворожіння приворот


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 14845
Сегодня добавили 21 объявление
Вчера - 12


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript