E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  УСЛУГИ / СЕРВИСПрочее


Услуги  Дата: 26.04.2023  /  Истекает: 25.04.2025


Ворожіння нa картах таро дистанційне. Любовний приворот по фото.


Повернути чоловіка до родини. Приворот по фото. Гадання на картах таро дистанційне. Любовний приворот. Ворожіння на ситуацію. Ворожіння на майбутнє. Діагностика Таро. Обряд на кохання. Звільнення від залежності. Послуги мага на відстані.

Біда постукала до Вас у будинок? Покинула кохана людина? Рушається Ваше життя? Втомилися від потреби та вічних боргів?
Не буває безвихідних ситуацій! Даний мені дар і мій величезний досвід допоможе знайти рішення в якому відчаї. Як би погано та гірко Вам не було – є шляхи вирішення проблеми.
З чим можу я Вам допомогти?
- у любовній магії: поверну коханих, відновлю Ваші стосунки, проведу обряд з гармонізації стосунків. Проведу потужний білий приворот без гріха та наслідків.
- у грошовій магії: проведення обрядів та ритуалів на багатство, успіх у бізнесі, просування кар'єрними сходами.
- позбавлю негативу: порчі, пристріту, прокльонів, вінця безшлюбності.
- обряди та ритуали на позбавленні залежностей.
- потужний обряд на вагітність.
- ритуал на привабливість.
- і б


Регион: Киев

Автор: Вікторія все объявления автора
+38-067-990-02-01


Ворожіння нa картах таро дистанційне. Любовний приворот по фото.

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: приворот


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 14845
Сегодня добавили 21 объявление
Вчера - 12


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript